Poczta nauczyieli Biblioteka szkolna
ul. Główna 63
76-251 Kobylnica
(0 59) 841 52 12

Uczniowie

 


Home > Uczniowie > Nasze sukcesy

NASZE SUKCESY

ROK SZKOLNY 2020/2021
Julia Nakoneczna    
– stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego,

Paulina Wojtaszek  
– stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego,
- laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego,
- finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego,
- finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego,

Zuzanna Jończyk    
- laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego,
- finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego            
                     
Lena Czerwińska     
- laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Magdalena Nowicka

- finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego


Wyniki egzaminu ósmoklasisty – maj 2021 r. wskaźnik procentowy

     

 

Przedmiot

 

Szkoła
ogółem

kraj

Województwo
pomorskie

powiat słupski

Gmina Kobylnica

Gmina Słupsk

Miasto Słupsk

Język polski

60

60

58

53

52

57

56

Matematyka

53

47

46

39

41

42

43

Język angielski

76

66

65

59

63

65

68

Wyniki egzaminu w staninach (w skali 1 – 9)

   

 

Przedmiot

 

Szkoła
ogółem

kraj

województwo pomorskie

powiat słupski

Gmina Kobylnica

Gmina Słupsk

Miasto Słupsk

Język polski

5

5

5

4

3

4

4

Matematyka

6

5

5

4

4

5

5

Język angielski

7

6

5

5

5

5

6

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

Julia Nakoneczna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego,
Bartosz Kopania - laureat Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego dla uczniów Gimnazjum,
Kacper Pawlik - finalista Wojewódzkiego Konkursy Fizycznego dla uczniów Gimnazjum,
Antoni Kostarczyk - finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego,

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

Patryk Anioł - laureat Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego dla uczniów Gimnazjum
Łukasz Lemańczyk - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
Adam Lemańczyk - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
Aleksandra Ossowska - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”